Udane Drużynowe Mistrzostwa Polski szachistów

Rysunek1Dobry występ pilźnieńskich seniorów w corocznych rozgrywkach II ligi szachowej. Tym razem zmagania miały miejsce w malowniczej miejscowości Szklarska Poręba w Karkonoszach. Drużyna Hetmana Pilzno po raz kolejny nie zawiodła i pewnie utrzymała się w II lidze, zajmując 15. miejsce wśród 34 grających drużyn.
Hetman Pilzno wystąpił w składzie (według kolejności szachownic)
KM Arkadiusz Zaskalski  4p/9
MF Jerzy Markiewicz 4p/8
KM Sebastian Augustyn 6,5p/9
KM Wojciech Czarnecki 4p/9
I++ Mateusz Markiewicz 4,5p/8
MF Halina Jałowiec 3,5p/9
II Piotr Tatarczany 0,5p/1
Dokładne wyniki na stronie http://chessarbiter.com/turnieje/2017/tdr_5005/
Zdjęcie z wyjazdu na turniej, czyli drugoligowa ekipa „Hetmana” Pilzno na wycieczce w czeskim Harrachowie u podnóża skoczni.
Źródło: UM Pilzno

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.