Dominika Zielińska laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego

dominika konkursLaureatką X Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Słońce, woda i przygoda” pod hasłem „Małe i duże morskie podróże” została Dominika Zielińska, uczennica klasy I Szkoły Podstawowej
w Mokrem i pod opieką wychowawczyni Elżbiety Markiel stworzyła dzieło, które zostało wyróżnione spośród ponad 16 tys. prac z całej Polski.
Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 2 i Przedszkole Publiczne nr 15 w Rzeszowie. Dominika wraz z rodzicami wzięła udział w uroczystej gali, która odbyła się 17 listopada w LO w Rzeszowie. Uroczystość wręczenia nagród uświetniły występy dzieci i młodzieży podczas Dziecięcego Festiwalu Marynistycznego – „Rzeszowski Żagielek 2017”.
Dla Dominiki było to niesamowite doświadczenie, przeżycie i radość z odniesionego sukcesu, a także możliwość spotkania się z innymi uzdolnionymi plastycznie kolegami i koleżankami z całej Polski.
Patronat Honorowy nad konkursem objęli: Wojewoda Podkarpacki, Marszałek Województwa Podkarpackiego, Prezydent Miasta Rzeszowa, Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska i Rzeszowski Okręgowy Związek Żeglarski.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.