Chochołowskie Termy: W Chochołowie Mikołaj zostaje na weekend !

24171825_1209241215842305_458069302_nUwaga na fałszywych Mikołajów! W weekend 9-10 grudnia będą grasować w Chochołowskich Termach. Cała nadzieja w dzieciach na odnalezienie tego właściwego. Poszukiwania będą umilać baśniowy teatr, koncert zespołu Beti & Bobass i mnóstwo słodyczy.

Jednak prawdziwa impreza rozpocznie się dopiero w weekend. Między godziną 11.00 a 15.00 każdy, kto odwiedzi Chochołowskie Termy, będzie mógł zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie ze świętym w lobby obiektu. Równolegle w strefie basenowej odbędą się zabawy dedykowane dzieciom, w tym wielkie poszukiwania prawdziwego Mikołaja, pod którego będą próbowali podszywać się aktorzy. Dodatkowo dla dzieci zostało przygotowane specjalne przedstawienie o tematyce świątecznej.

Gwiazdą mikołajkowego weekendu będzie dobrze znany na Podhalu duet Beti & Bobass, którzy wystąpią dla dzieci w sobotę i niedzielę o godzinie 15.30.
– Pamiętajmy, że mikołajki to nie tylko prezenty i góra słodyczy. Ważne, aby ten dzień spędzić wspólnie razem z dziećmi, a wiemy, że nie każdy może pozwolić sobie na to w ciągu tygodnia. Dlatego najciekawsze atrakcje zostawiliśmy na weekend, tak aby każdy rodzic mógł wówczas towarzyszyć swojemu dziecku – mówi Agnieszka Tinc z Chochołowskich Term.

Udział w wydarzeniach odbywających się w holu Chochołowskich Term jest bezpłatny, natomiast w przypadku pozostałych, należy zakupić bilet do strefy basenowej. Obiekt w tych dniach będzie czynny od godziny 9.00 do 22.00.

źródło: Chochołowskie Termy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.