Machowa: kierująca oplem poniosła śmierć na miejscu

23172708_1665383250180842_5813745735120224453_nNa drodze DK 94 w  miejscowości Machowa doszło do wypadku w wyniku którego na miejscu śmierć poniosła kierująca samochodem osobowym opel zafira. Droga jest zablokowana.

Kobieta z nieustalonych przyczyn zderzyła się czołowo z z samochodem ciężarowym. Kierowca ciężarówki został przewieziony do szpitala. Droga w kierunku Tarnowa jest zablokowana.

Fot. OSP Pilzno

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.