Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

„Gdybym jej uwierzył” – debiut literacki Klaudii Kloc – Muniak z Pustyni

23031716_125409214799789_2686388938625379880_nDzisiaj mieszka w Londynie i pracuje w firmie zajmującej się nanotechnologią. Od zawsze lubiła czytać. Właśnie zadebiutowała trillerem medycznym „Gdybym jej uwierzył”. Przedstawiamy Klaudię Kloc – Muniak z Pustyni.

Urodziła się w Dębicy i przez wiele lat mieszkała w Pustyni. Jest absolwentką I Liceum Ogólnokształcącego im. Króla Władysława Jagiełły w Dębicy, klasy o profilu biologiczno-chemicznym. Po zakończeniu edukacji w dębickim liceum studiowała biotechnologię na Śląskim Uniwersytecie Medycznym w Katowicach. Obecnie pracuje w Londynie, w innowacyjnej firmie Tecrea i zajmuje się głównie nanotechnologią. Właśnie ukazała się pierwsza książka Klaudii Kloc – Muniak „Gdybym jej uwierzył”. 

Od czasów szkolnych lubiłam czytać, a od studenckich pochłaniam duże ilości thrillerów i kryminałów. Zbieram książki – mam sporą swoją domową biblioteczkę. Napisanie książki, thrillera medycznego „gdybym jej uwierzył”, to efekt moich zawodowych doświadczeń i literackich zamiłowań” – mówi naszej redakcji Klaudia Kloc-Muniak.

Jak można przeczytać na jej blogu http://www.klaudiaklocmuniak-blog.com/ jej największą pasją są książki. „Kocham czytać a wolne chwile poświęcam tworzeniu własnych tekstów. Uwielbiam moją czarną kotkę Fiśkę! Lubię dobre jedzenie i dużo się ruszam: biegami i ćwiczę w warunkach domowych. Nie znoszę bezustannego narzekania i użalania się bez podejmowania prób jakiegokolwiek działania. Moje motto to : jak się nie ma co się lubi, to się na to zapie …”.

Gdybym jej uwierzył Klaudia Kloc-Muniak

Młoda biotechnolog, Julia Przybysz, porzuca poukładane życie w Katowicach i przyjmuje stanowisko samodzielnego asystenta badawczego w prężnie rozwijającej się firmie biotechnologicznej na Podkarpaciu. Szybko okazuje się, że firma prowadzi znacznie szerzej zakrojone testy, niż wynikałoby z oficjalnych danych. Przystąpienie do owianych tajemnicą badań przedklinicznych jest dopiero początkiem wydarzeń, które mogą kosztować Julię dużo więcej niż utratę pracy. Niespodziewanie dziewczyna przepada bez echa, a w sprawę zostaje wmieszany jej były chłopak, Kamil Kosowski. Gdzie jest Julia? Czy rzeczywiście padła ofiarą bezwzględnych naukowców? A może za zniknięciem dziewczyny stoi odrzucona miłość?

Debiut Klaudii Kloc-Muniak ogromnie mnie zaskoczył. Wciągająca fabuła, intrygujące postacie, a dreszczyk grozy gwarantowany. Klimat tej powieści zdecydowanie przypadnie do gustu fanom thrillerów. Nie wspomnę już o zakończeniu, które zwaliło mnie z nóg. Serdecznie polecam!
K.N. Haner, kobiecerecenzje365.blogspot.com

„Gdybym jej uwierzył” wciąga już od pierwszej strony, a ciekawość nie opuszcza, aż do ostatniej. Nudna praca laborantki przeradza się w przygodę życia pełną niebezpieczeństw, nielegalnych eksperymentów i niewyjaśnionych morderstw.
Magdalena Kubaszewska, posredniczka-ksiazek.pl

Co jest ważniejsze – cel czy metoda? „Gdybym jej uwierzył” stawia czytelnika przed zatrważającym dylematem etycznym i pokazuje, że w dobie wyścigu o naukowe patenty łatwo jest zatracić moralne granice. Debiutancka powieść pani Klaudii Kloc-Muniak to doskonały thriller psychologiczny, który wciąga, szokuje i wywołuje dreszcz przerażenia.
Katarzyna Jóźwiak, bialynotes.pl

Szczegóły
Rodzaj literatury: Thriller
Wydawca: Novae Res, 2017
Format: 121×195, skrzydełka
Wydanie: Pierwsze
Liczba stron: 296
ISBN: 978-83-8083-698-3

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.