Miasto Dębica z najlepszym wskaźnikiem dochodów podatkowych w powiecie dębickim

Dębica. Rynek miasteczka na pocz. XX wieku.1749  złotych dochodu podatkowego przypada w Dębicy na jednego mieszkańca według opublikowanych 2 listopada 2017 roku przez Ministerstwo Finansów wskaźników dochodów podatkowych w przeliczeniu na jednego mieszkańca dla gmin na rok 2018. Jest to najlepszy wskaźnik wśród wszystkich gmin powiatu dębickiego.
Na drugim miejscu pod względem dochodu podatkowego znajduje się Gmina Dębica ze wskaźnikiem 1452 złotych na jednego mieszkańca. Kolejne miejsca zajmują: Pilzno – 1273, Żyraków 1266, Czarna – 846, Brzostek – 690 i Jodłowa – 594.
W Polsce najbogatszą gminą pod względem dochodów podatkowych jest gmina wiejska Kleszczów w której na jednego mieszkańca przypada blisko 32 tysiące złotych. Na drugim biegunie wpływów podatkowych jest podlaska gmina Przytuły z 390 złotymi dochodu podatkowego na jednego mieszkańca.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.