MIKOŁAJKOWY DAR SERCA – Rozpoczynamy jutro o 20.00 koncertem w Gospodzie U 7 Zbójów!

karolinkaRusza kolejna akcja charytatywna organizowana przez społeczność gminy Pilzno pod szyldem TPPiZP, czyli Mikołajkowy Dar Serca, który w tym roku organizowany jest dla Karolinki. Już w najbliższą sobotę 4 listopada o godz. 20.00 w Gospodzie odbędzie się koncert zespołu MINDFRACTION. Wstęp będzie bezpłatny, a wolne datki zostaną przeznaczone na rzecz dziewczynki.

Zespół znany jest  z koncertów plenerowych i klubowych granych w Dębicy, Pilźnie czy Sędziszowie, bo właśnie z tych miast pochodzą muzycy tworzący MINDFRACTION. Prezentują kawał dobrego, ostrego, rockowego brzmienia w klimatach Seattle.
„Muzycy zrzekli się swego honorarium, by wspomóc Karolinkę, której w ramach tegorocznego Mikołajkowego Daru Serca, staramy się wspomóc ze wszystkich sił. Koncert rozpocznie się w sobotę, 4 listopada, o godzinie 20:00. Wstęp jest bezpłatny, a jeśli będziecie mieli ochotę, wrzucicie do puszki tyle, ile możecie. Przybywajcie !” –  mówi Paweł Rachwalski z „Gospody u 7 Zbójów”. 

Na rzecz Karolinki uruchomione zostało subkonto Towarzystwa Przyjaciół Pilzna i Ziemi Pilźnieńskiej oraz specjalna grupa na Facebooku   Mikołajkowy Dar Serca dla Karolinki, gdzie można dodawać i licytować różne przedmioty i usługi z których dochód będzie przeznaczony na rzecz Karolinki : https://www.facebook.com/groups/1464013310343806/?pnref=story
Finał Akcji zaplanowany jest na sobotę 9 grudnia. To już 5. akcja organizowana w okolicy Świąt. Wcześniej Ludzie Wielkiego Serca pomogli: Szymusiowi, Arturowi i Frankowi oraz Justynie, Mateuszowi i Zuzannie.

Historia Karolinki

Miała nie dożyć swoich drugich urodzin, tymczasem dziewczynka ma 13 lat. Śliczna Karolinka, córka Eweliny i Jerzego Migała mieszka w Pilźnie. Od urodzenia choruje na niezwykle rzadką chorobę: chondrodysplazję punktową. Ma prawostronnie skrócone ciao o 10 cm, wymaga protezowania za pomocą buta ortopedycznego. Dziewczynka wszystko rozumie, lecz niestety nie mówi. Karolinka cierpi także na obustronny niedosłuch oraz neurogenną dysfunkcję pęcherza moczowego – wymaga cewnikowania. Przeszła już 8 operacji, przed nią kolejne. Pomimo ciężkiej choroby, żyje pełnią życia kocha taniec i kucyki. To prawdziwa młoda dama. Jak mówią rodzice Karolinka nie wyjdzie z domu bez swoich użycia perfum i założenia ulubionych pierścionków i bransoletek. Leczenie Karolinki wymaga dużych nakładów finansowych co przekracza możliwości rodziców. Potrzeby są duże, przed dziewczyną kolejne operacje i rehabilitacja. Tylko w ciągu jednego roku dziewczynka zużywa około 7 par specjalnych butów ortopedycznych, potrzebne są pieluchy, cewniki itd. Dziewczynka marzy o wyjeździe na turnusy rehabilitacyjne, na które rodziców nie było nigdy stać. Nawet jeśli są współfinansowane przez NFZ, pozostała kwotę trzeba wpłacić.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.