Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Micha piergów – poezja smaku! W Gospodzie u 7 Zbójów!

DSC_3711Kto robił najlepsze pierogi? Babcia! Tak z pewnością odpowie wielu z nas pamiętając ich smak pracowicie wyrabianych przez babcie ręce. Z ręcznie robionego ciasta, omaszczone podsmażanym boczkiem i cebulką. Świeżo gotowane, podane tuż po wyjęciu z wody.
Na takie cudo udało się nam natrafić w Strzegocicach w Gospodzie u 7 Zbójów. Micha z 21 sztukami pierogów – z mięsem, kapustą, kaszą i czymś tam jeszcze co smakuje wyśmienicie! Już po pierwszym kęsie przypomina się babcina kuchnia z garem gotującej się wody na kuchni opalanej drewnem w którym gotują się te wspaniałości. Szczerze polecamy! I smakuje, i przywołuje wspomnienia.
Wyrazy uznania dla kucharza!

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.