Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

„Pogotowie lekcyjne” szuka wolontariuszy

Plakat wolontariat -b+Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy poszukuje do współpracy wolontariuszy, którzy poświęciliby swój czas dzieciom i młodzieży w wieku od 7 do 18 lat. „Pogotowie lekcyjne” – to pomoc przy odrabianiu zadań domowych z zakresu szkoły podstawowej i gimnazjum. Zajęcia odbywałyby się po południu w Placówkach Wsparcia Dziennego „Zgrana Paka” w Dębicy od poniedziałku do piątku w  godzinach od 14.00 do 18.00. Zachęcamy młodzież w tym studentów, osoby dorosłe oraz seniorów do zgłaszania swojej osoby,  jako wolontariusza.

Chcesz pomagać innym i dzielić się swoim życiowym doświadczeniem? Lubisz dzieci i młodzież? Jesteś specjalistą w danej dziedzinie? Włącz się w pomaganie !

źródło: MOPS Dębica

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.