Muzeum Regionalne w Pilźnie zaprasza 11 listopada

Rysunek111 listopada b. r., w 99 rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę, Muzeum Regionalne w Pilźnie, będzie otwarte w godz. 9:00 – 14:00. Serdecznie zapraszamy mieszkańców Pilzna i okolic do obejrzenia ekspozycji stałych, będących swoistą opowieścią o dziejach ziemi pilźnieńskiej, w tym także o pilźnianach – uczestnikach walk o wolną ojczyznę. Dodatkową atrakcją będzie prezentacja odznaczeń i emblematów wojskowych „Orzeł – symbol polskiego żołnierza” z prywatnej kolekcji pilźnianina Zygmunta Kopcia.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.