Policjanci zatrzymali pijanego kierowcę

policja 2Wczoraj policjanci dębickiego Wydziału Ruchu Drogowego zatrzymali do kontroli kierującego oplem astrą. Jak się okazało, 46-latek był kompletnie pijany, a dodatkowo nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.
Wczoraj na terenie powiatu dębickiego, policjanci prowadzili działania „Prędkość”. W miejscowości Słotowa do kontroli drogowej zatrzymali kierującego oplem astrą. Kierowcą opla okazał się 46-letni mieszkaniec Słotowej. Przeprowadzone badanie trzeźwości alkomatem wykazało w organizmie kierowcy prawie 3 promile. Podczas przeprowadzonej interwencji policjanci ustalili, że pijany kierowca nie posiada również uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.
Dodatkowo kontrola drogowa wykazała, że pojazd posiada opony ze stałymi zimowymi elementami przeciwpoślizgowymi, na których można jeździć tylko w wyznaczonych miejscach, przy dużym oblodzeniu.
Mężczyzna odpowie za kierowanie pojazdem bez obowiązkowych uprawnień, jak również kierowanie pod wpływem alkoholu.
Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Pilźnie.
 
Źródło: Policja Podkarpacka

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.