Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Klub Seniora w Brzeźnicy

klub senW dniu 9 listopada 2017r. w Domu Kultury w Brzeźnicy, miało miejsce inauguracyjne spotkanie członków Klubu Seniora dla mieszkańców Brzeźnicy.
W spotkaniu uczestniczyli: Wójt Gminy Dębica pan Stanisław Rokosz, Z-ca wójta pan Zdzisław Siwula, dzielnicowy z Komisariatu w Brzeźnicy mł. asp. Adam Drąg, prezes Stowarzyszenia Brzeźnickie Horyzonty Tomasz Panek, radna i sołtys sołectwa Brzeźnica Wola Renata Różak.
Wśród przybyłych Seniorów dokonano wyboru przewodniczącej Klubu Seniora w Brzeźnicy panią Martę Wicher, która zarazem uzyskała poparcie jako przedstawiciel do Rady Seniorów Gminy Dębica. Wybrano również na sekretarza panią Józefę Jaszcz i skarbnika panią Teresę Paśko.
Uczestnicy spotkania przedstawili propozycje działania Brzeźnickiego Klubu Seniora, które miałyby być realizowane w czasie spotkań: wycieczki, wyjazdy do kina, na basen, spotkania autorskie, prelekcje tematyczne , aerobik czy inne formy aktywnego i zdrowego spędzania czasu.
Spotkania, które umożliwiałyby realizację własnych pasji, stanowiły źródła niewyczerpanych inspiracji, pole wymiany doświadczeń i poglądów. Ustalono następne terminy spotkań. W Klubie Seniora można się więc spotkać np. z sąsiadem czy sąsiadką w podobnym wieku i wspólnie spędzić czas w miłej atmosferze. Taka właśnie jest idea Klubów Seniora – mają integrować i wspierać aktywność osób starszych, ale przede wszystkim zapewniać im dobre towarzystwo, w pobliżu miejsca zamieszkania.
Wsparciem i pomocą dla działalności Klubu Seniora zdeklarowała się młodzież szkolna pod opieką nauczycielek Małgorzaty Siwuli, Mirosławy Jurik i Anetty Miazgi.
Zapraszamy Wszystkich którzy, chcieliby dołączyć do aktywnych Seniorów!
 
Źródło:  UG Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.