Potrącenie pieszego w Dębicy

policja 2Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku drogowego, do którego doszło w sobotę. Kierowca mercedesa potrącił mężczyznę, który wszedł nagle na jezdnię. Poszkodowany 33-letni mieszkaniec Dębicy trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło w sobotę około godz. 17 na ulicy Lwowskiej w Dębicy. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 33-letni mężczyzna wszedł nagle na jezdnię w miejscu niedozwolonym, wprost pod nadjeżdżającego mercedesa. Poszkodowanego z obrażeniami przewieziono do dębickiego szpitala. Pobrano od niego krew do badań.

Kierujący mercedesem, 44-letni mieszkaniec powiatu ropczyckiego, był trzeźwy. Policjanci pracujący na miejscu wypadku zabezpieczyli materiał dowodowy pozwalający na szczegółowe wyjaśnienie okoliczności zdarzenia.
Postępowanie prowadzi Komisariat Policji w Brzeźnicy.
źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.