Rozpoczęły się zajęcia z musztry w klasie mundurowej

musztraaa27 listopada  żołnierze z 33 blp. z Dębicy rozpoczęli szkolenie uczniów klasy mundurowej z ZSZ w Pustkowie Osiedlu z regulaminu musztry.

Uczniowie zostali podzieleni na dwie grupy szkoleniowe i pod okiem st. sierż. Tomasza Mozgowca oraz st. szer. Jana Reca, żołnierza kompanii reprezentacyjnej WP służącego obecnie w 33 blp. rozpoczęli zajęcia podczas których zostali zapoznani z podstawami regulaminami musztry. Podczas tych zajęć młodzież poznała podstawy musztry indywidualnej i zespołowej.

„Zajęcia bardzo podobały się młodzieży, która wytrwale ćwiczyła i musztraaa1wykonywała wszystkie komendy instruktorów prowadzących zajęcia. Dzisiejsze zajęcia rozpoczęły cykl szkoleń klasy mundurowej związanych z opanowaniem podstaw regulaminu musztry. Mam nadzieję, że dzięki zaangażowaniu i wytężonej pracy uczniowie z kasy mundurowej opanują w stopniu bardzo dobrym zasady określone w regulaminie musztry i będą godnie reprezentować szkołę podczas wielu uroczystości patriotycznych, patriotyczno – religijnych i szkolnych” – mówi Justyna Szerszeń, opiekun klasy mundurowej.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.