Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

PRACA – Podkarpackie Zakłady Mechaniczne poszukują pracowników

ogloszenie2Podkarpackie Zakłady Mechaniczne działają na rynku od 1980 roku. Przedsiębiorstwo od początku swojego istnienia związane jest z branżą metalowo-maszynową, na potrzeby której projektuje i produkuje wszelkiego rodzaju elementy metalowe aż po całe linie produkcyjne wraz z automatyką, sterownikami oraz wykorzystaniem robotyki. Jesteśmy dostawcą usług i wyrobów dla przemysłu m.in. oponiarskiego, górniczego, motoryzacyjnego wojskowego, hutniczego, lotniczego, metalurgicznego, kolejowego, transportowego, chemicznego, budowlanego, papierniczego i konstrukcyjnego.

POSZUKUJEMY:  
ślusarz – monter
– spawacz
– frezer konwencjonalny
– tokarz konwencjonalny
– wytaczarz konwencjonalny
– operator maszyn sterowanych numerycznie
– pracownik do prac konserwacyjnych i porządkowych

Oferujemy umowę o pracę , możliwość pracy na II zmianę, stabilne zatrudnienie, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość dalszego doskonalenia swoich umiejętności !

KONTAKT :
Podkarpackie Zakłady Mechaniczne
ul. Świętosława 272, 39-200 Dębica
tel. 14 670 51 81
tel. 607 897 253
e-mail: biuro@p-zm.com

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.