Rusza Gminna Akademia Piłkarska

23244392_1464241696964789_7308824196800171549_n3 listopada w Centrum Kultury i Bibliotek Gminy Dębica odbyła się uroczystość powołania Gminnej Akademii Piłkarskiej Gminy Dębica, która będzie działać przy klubie KS „CHEMIK” Pustków oraz Gminnym Ośrodku Sportu i Rekreacji Gminy Dębica.
Podczas uroczystości oficjalnie z rąk wójta Gminy Dębica Stanisława Rokosza powołania do zarządu Gminnej Akademii Piłkarskiej odebrali : Rafał Polański, Krzysztof Lipczyński, Paweł Wolicki, Dominik Tarczyński, Janusz Wiktorski oraz Józef Marek. Dodatkowo licznie zgromadzonej widowni, na głównej scenie zaprezentowali się młodzi piłkarze z wszystkich kategorii wiekowych wraz ze swoimi trenerami. Łącznie w Akademii zapisanych jest 120 dzieci, które będą trenować pod okiem doświadczonych trenerów w Pustkowie-Osiedlu, Paszczynie oraz Brzeźnicy. Zajęcia będą podzielone w zależności na wiek dzieci oraz ich poziom umiejętności.
Celem powołania Akademii jest przede wszystkim krzewienie kultury fizycznej wśród dzieci i młodzieży, organizowanie stałego szkolenia młodzieży w zakresie kultury fizycznej i sportu, w szczególności w zakresie nauki gry w piłkę nożną, a także poprzez inne formy uprawiania sportu, organizowanie meczów, obozów sportowych i zawodów sportowych, uczestniczenie w rozgrywkach i zawodach sportowych rangi krajowej i międzynarodowej oraz prowadzenie działalności szkoleniowej kadr.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.