Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Strażacy z OSP Brzostek czekają na misie dla dzieci

teddy-bear-2771252_960_720Ochotnicza Straż Pożarna w Brzostku przyłączyła się do ogólnopolskiej kampanii społecznej Misie Ratownisie. Druhowie chcą w ten sposób pomóc dzieciom poszkodowanym w różnych zdarzeniach. Misie można dostarczać do remizy OSP w Brzostku (ul. Mickiewicza 12), po wcześniejszym ustaleniu terminu z naczelnikiem OSP Brzostek Panem Rafałem Godniakiem (tel. 513 617 775). Po zakończeniu zbiórki pluszaki trafią do samochodów ratowniczych OSP i Państwowej Straży Pożarnej.
Źródło: UG Brzostek

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.