Sprawdzone pomysły na klasyczny prezent dla szefa

5b6ed39510bb4da4a5297d622d0f7374Awans, podpisanie korzystnej umowy biznesowej, imieniny, urodziny i mamy wiele okazji do świętowania. Co oznacza, że równie wiele mamy okazji do wręczania prezentów. Czasami jednak nasza inwencja i pomysłowość kończy się na kwiatkach, słodyczach lub kawie, a mężczyznom wręczamy butelkę dobrego trunku.

Takie prezenty sprawdzają się jednak nie w każdej sytuacji. Czasami poszukujemy prezentu zaskakującego i miłego, niezobowiązującego, ale cennego. Na jakie przedmioty warto zwrócić uwagę i czego szukać ?

Klasyka zawsze w cenie

W sklepach internetowych oferta prezentowa najeżona jest rozmaitymi, atrakcyjnymi, lecz nie zawsze przydatnymi przedmiotami. Ale kto powiedział, że prezent musi być praktyczny? Przecież są osoby, które uwielbiają różnego rodzaju bibeloty, czy drobne gadżety. Kiedy nie jesteśmy do końca pewni preferencji, czy upodobań naszej szefowej, czy przełożonego, warto

wtedy zwrócić uwagę na klasyczne upominki. W tej roli z całą pewnością sprawdzą się różnego rodzaju szklane prezenty. Możemy wybierać spośród szklanek na kawę, pięknie wykrojonych pater na ciasto, karafek na wysokoprocentowe alkohole. Oprócz szklanych upominków buszując po internetowych witrynach możemy natknąć się na drewniane: skrzynki na wino lub stoliki śniadaniowe.

Personalne akcenty mile widziane
W szanujących się sklepach z bogatą ofertą prezentową, istnieje również możliwość personalizacji prezentów za pomocą wykonania grawerunku. Zabawna sentencja, krótka dedykacja, pamiątkowy napis to wszystko może ozdobić prezent i nadać mu wyjątkowości.

Jeżeli z kolei myślimy o eleganckim, wysmakowanym prezencie, podarujmy przełożonemu pióro wieczne najlepiej uznanej marki. Niektóre sklepy prowadzące sprzedaż online posiadają w swojej ofercie duży wybór zarówno piór, jak i długopisów np. firmy Waterman. Wyroby piśmiennicze tego producenta od lat cieszą się wielkim uznaniem. Pióro Waterman uznawane jest za symbol najlepszej jakości, stylu i elegancji, a więc z całą pewnością przystoi, aby korzystał z niego biznesmen w dużej firmie, jak również mniejszy przedsiębiorca. Taki przybór piśmienniczy będzie zatem doskonałym pomysłem prezentowym właściwie dla każdej osoby na stanowisku managera, kierownika, czy księgowej.

Zabawne garderobiane akcenty
Z kolei dla wszystkich przełożonych z dużym poczuciem humoru i dystansem do własnej osoby, zadedykować można koszulkę z zabawnym napisem lub grafiką.

W sklepach internetowych np. Murrano można zamówić taką spersonalizowaną koszulkę, z wysokiej jakości bawełny z nadrukiem wykonanym w cyfrowej technologii DTG. T-shirty wykonane są z przędzy Belcoro, która jest zastrzeżona znakiem handlowym. 

Napis w stylu: „Najlepsza szefowa/szef na świecie”, codziennie będzie przypominać o szczerej sympatii pracowników i z całą pewnością ucieszy przełożonego.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.