Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Weekend na lodowisku

plakaty_2526112017_seniorNajbliższa sobota na lodowisku w Dębicy rozpocznie się rano meczem Żaka Starszego o godzinie 10:00, w którym zmierzą się drużyny UKH Dębica oraz MMKS PODHALE Nowy Targ.
Również w sobotę, ale o godzinie 18:00 do pojedynku staną drużyny seniorów UKH Dębica oraz GKS STOCZNIOWIEC Gdańsk. Spotkanie rewanżowe odbędzie się dnia następnego w niedzielę i rozpocznie się planowo w samo południe. Na wszystkie spotkania WSTĘP WOLNY. Zapraszamy do kibicowania.
Grafika konkursu UKHChcemy również zaprosić do wsparcia klubu UKH Dębica podczas zakupów internetowych podczas zbliżającego się okresu świątecznego. Szczegóły na profilu facebookowym UKH Dębica gdzie do wygrania jest między innymi krążek kolekcjonerski UKH Dębica z autografem najlepszego polskiego hokeisty Mariusza Czerkawskiego – sprawdź też inne nagrody 🙂
Zapraszamy do polubienia i śledzenia profilu UKH Dębica na FB: www.facebook.com/ukh.debica
źródło: UKH Dębica

 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.