Uczniowie z Bobrowej na zajęciach w muzeum

DCUEbtJc16 listopada 2017 r. Muzeum Regionalne w Pilźnie odwiedzili uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej w Bobrowej – klasy I oraz II. Po obejrzeniu ekspozycji stałych dzieci uczestniczyły w łamigłówkach i zagadkach muzealnych związanych z zajęciami edukacyjnymi pt. „Kufer muzealnego detektywa”. Uczniowie zetknęli się z ciekawymi i oryginalnymi, a dziś już nie spotykanymi obiektami. Mieli także okazję wysłuchać krótkiego koncertu patriotycznego, na zabytkowym muzealnym pianinie w wykonaniu Dyrektora Domu Kultury, pana Andrzeja Kozika.
 
 
 
 
 
 
IdplIpXW ZFCLBOjI
 
 
 
 
 
 
 
Źródło: Muzeum w Pilźnie

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.