Open School Dębica -wręczenie nagród w konkursie New Challenge 2017

DSC_3587Dziś w Szkolej Językowej Open School Dębica miało miejsce uroczyste wręczenie nagród w konkursie plastyczno-językowym New Challenge 2017. Temat zadany uczestnikom dotyczył odległej przyszości i brzmiał : ” Rok 2222 moimi oczami”. Była to już 9. edycja tego konkursu. Wzięło  w nim udział około 200 uczestników z 10 szkół z Dębicy i okolic. Uroczyste podsumowanie konkursu miało miejsce dziś o godzinie 12:00 w Siedzibie Open School przy ulicy Rzeszowskiej 15. Zapraszamy do obejrzenia fotoreportażu z tej miłej uroczystości.

 
 

 
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.