Wypadek na autostradzie A4 w Dębicy – dwa pasy ruchu w kierunku Rzeszowa zablokowane

policja 2Dwa pasy ruchu są zablokowane w związku z wypadkiem do jakiego doszło dzisiaj po południu na autostradzie A4 w Dębicy. Dwie osoby zostały przewiezione do szpitala.

Na autostradzie A4 doszło do zderzenia dwóch samochodów:  mercedesa i fiata (kierujący mercedesem najechał na tył fiata). W skutek wypadku ranne są dwie osoby, które zostały przewiezione do szpitala.  Zablokowane są dwa pasy w kierunku Rzeszowa. Trwa organizacja objazdu dla kierowców drogą krajową nr 94 (stara czwórka).

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.