5 medali dębickich karateków podczas Pucharu Podkarpacia w Jaśle

jasłoTurniej w którym wystartowało 286 zawodników reprezentujących 14 klubów z Województwa Podkarpackiego odbył się 2 grudnia w Podkarpackim Centrum Sportów Walki w Jaśle. W rywalizacji wzięli udział i wywalczyli 5 medali zawodnicy Dębickiego Klubu Kyokushin Karate.

W gronie medalistów znaleźli się: Bajan Dawid – I miejsce, Sulisz Marceli – III miejsce, Wiktoria Ostapowycz -III miejsce,  Tarczoń Paweł II miejsce i Gorczyca Maciej III miejsce.

fot. Na podium Dawid Bajan, zdobywca I miejsca.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.