Maciej Gorczyca srebrnym medalistą XIV Pucharu Polski Karate Kyokushin

Maciej Gorczyca 29 grudnia podczas XIV Pucharu Polski Karate Kyokushin we Wrocławiu Maciej Gorczyca zawodnik Dębickiego Klubu Kyokushin Karate zajął II miejsce i zdobył srebrny medal w kategorii do 65 kg.

W zawodach startowało 490 zawodników z 90 klubów z całej Polski. Maciej Gorczyca pod okiem trenera Mateusza Sierżęgi trenuje karate kyokushin w poniedziałki i środy w sekcji w Pilźnie. W piątki na konsultację i sparingi przyjeżdża do Dębicy by pod okiem trenera Dębickiego Klubu Karate Kyokushin Adama Szeli uczestniczyć w treningach ukierunkowanych pod kumite (walka).

Maciej Gorczyca z Adamem Szelą podczas XIV Pucharu Polski Karate Kyokushin we Wrocławiu
Maciej Gorczyca z Adamem Szelą podczas XIV Pucharu Polski Karate Kyokushin we Wrocławiu

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.