Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Nowe sprzęty rehabilitacyjne w Bezpłatnej Wypożyczalni Sprzętu MOPS

SONY DSC

Bezpłatna Wypożyczalnia Sprzętu i Urządzeń Pomocniczych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy wzbogaciła się o rowery stacjonarne, atlas do ćwiczeń, kamienie do masażu, bańki chińskie, łóżka rehabilitacyjne sterowane pilotem, balkoniki z przednimi kołami, balkoniki podłokciowe, wózki inwalidzkie dla dorosłych i krzesła prysznicowe. Sprzęt został zakupiony w ramach realizowanego przez Gminę Miasto Dębica i Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej projektu pod nazwą „Utworzenie Akademii Zdrowia”.

Projekt Akademii Zdrowia jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020. Jego celem jest wzrost jakości świadczonych usług i rozszerzenie oferty dla lokalnej społeczności” w placówkach wsparcia dziennego w Dębicy.

Wartość przekazanego sprzętu wynosi 85 tysięcy złotych. Ponadto w ramach tego projektu został zakupiony następujący sprzęt dla seniorów: sprzęt sportowo-rekreacyjny i rehabilitacyjny, meble, komputery oraz inne urządzenia techniczne.

Przekazany przez miasto MOPS-owi sprzęt jest dodatkowo objęty bezpłatnym serwisem.
źródło: MOPS Dębica
 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.