Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Biwak pełen talentów

17_biw_7sdd_2W dniach 1-3 grudnia 2017 r. prawie siedemdziesięciu harcerzy z 7 Szczepu Drużyn Dębickich „Invicti” im. gen. Mariusza Zaruskiego wzięło udział w biwaku jesiennym w Straszęcinie. Tematyka biwaku skupiała się na rozwijaniu talentów artystycznych dzieci i młodzieży.

Pierwszego dnia harcerze zapoznali się z artystyczną tematyką biwaku. Odbyła się także gra nocna, podczas której mieli dowiedzieć się kto ukradł obraz Van Gogh’a. Całą sobotę młodzi ludzie spędzili na warsztatach wokalnych, tanecznych, aktorskich oraz plastycznych. Podsumowaniem zdobytej wiedzy i umiejętności były występy podczas harcerskiego „Mam talent”. Wszyscy 17_biw_7sdd_3zaprezentowali się doskonale.

Ostatniego dnia harcerze wzięli udział w Mszy Świętej w kościele w Straszęcinie, a następnie bogatsi o nowe doświadczenia wrócili do domów. Na pewno jeszcze długo będą wspominać ten biwak. Przedsięwzięcie było współfinansowane przez Urząd Miejski w Dębicy dzięki środkom pozyskanym w ramach otwartego konkursu ofert na realizację zadania publicznego w zakresie zdrowia publicznego.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.