Tikkurila Lododisco – Mikołajki na lodzie

Tikkurilla (58)To nie był Święty Mikołaj do jakiego przywykliśmy…. Sanie zaparkowane w Laponii, renifery śmigające po tafli lodowiska, a i sam Mikołaj, który zazwyczaj ma problem z przeciśnięciem się przez komin, wyglądał na miłośnika sportu, a zwłaszcza ślizgania na łyżwach….

Takie rzeczy mogły się dziać tylko na dębickim lodowisku podczas kolejnej odsłony Tikkurila Lododisco. Tym razem wszystkich amatorów dobrej zabawy i aktywnego spędzania wolnego czasu firma Tikkurila zaprosiła na „Mikołajki na lodzie”. Specjalnie dobrana muzyka, oprawa świetlna i dekoracje przeniosły uczestników w kolorowy, ciepły, przedświąteczny klimat.

W przerwach od ślizgania Mikołaj uważnie wysłuchiwał wszystkich życzeń, z pomocą elfów rozdawał świąteczne upominki, pachnące pierniczki i krówki, a najgrzeczniejszym wręczał specjalnie przygotowane niespodzianki.

Po raz kolejny pobity został rekord frekwencji – taflę dębickiego lodowiska odwiedziło ponad 830 osób, w tym także mieszkańcy wielu odległych miast, jak Kraków czy Przemyśl, którzy do Dębicy przyjechali specjalnie na „Tikkurila Lododisco”.

Tym razem otoczyła nas Mikołajkowa czerwień, która – mamy nadzieję – rozgrzała uczestników Tikkurila Lododisco nie tylko w ten piątkowy wieczór, ale i na nadchodzące, coraz chłodniejsze grudniowe dni” – komentuje Magdalena Olszewska, Kierownik Komunikacji Korporacyjnej i PR firmy Tikkurila. „Korzystając z okazji, w imieniu organizatorów życzę wszystkim wspaniałych, ciepłych, rodzinnych Świąt i mnóstwa prezentów od Świętego Mikołaja” – dodaje Magdalena Olszewska.

Firma Tikkurila Polska SA, MOSiR Dębica oraz Burmistrz Miasta Dębica dziękują wszystkim za wspaniałą zabawę i już dziś zapraszają na kolejną odsłonę Tikkurila Lododisco – „Hawajskie klimaty”, która odbędzie się 26 stycznia 2018.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.