Dębica: Na dzisiejszą noc zapowiadają bardzo silny wiatr

Bardzo silny wiatrBardzo silny wiatr o sile do 56 kilometrów na godzinę zapowiadany jest na dzisiejszą noc w Dębicy.

Prędkość wiatru według prognoz pogody wzrastać będzie dzisiaj od godziny 18.00. Na tą godzinę prognozowany był wiatr o sile 40 km/h. Z kolejnymi godzinami siła wiatru będzie wzrastać. Około godziny 23.00 osiągnie według prognoz 52 km/h . Najsilniejszy wiatr o sile 56 km/h  prognozowany jest na godzinę 4.00 rano.

Info na podstawie pogoda.onet.pl

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.