Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

W Dębicy silne opady śniegu od niedzielnego popołudnia – FILM

Dzisiaj w godzinach popołudniowych bardzo pogorszyły się warunki drogowe w Dębicy. Silne opady śniegu znacząco ograniczały widoczność. Samochody w okolicach centrum miasta poruszały się z prędkością 30/40 km na godzinę. Na jutro niestety prognoza pogody nie napawa optymizmem- dalej opady śniegu. Już ostatnie 3 dni, jeszcze przed wstąpieniem opadów śniegu pokazały, że na drodze, zwłaszcza po zmroku należy zachować szczególną ostrożność. Dwa piątkowe wypadki z potrąceniem kobiet na ul. Cmentarnej i Rzeszowskiej są tego przykładem.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.