Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Dziś o godzinie 14.00 odbędzie się pogrzeb Marka Kamińskiego, byłego wiceburmistrza Dębicy 

Marek KamińskiW poniedziałek, 4 grudnia 2017 na cmentarzu komunalnym przy ul. Wielopolskiej w Dębicy o godz. 14.00 odbędzie się pogrzeb zmarłego w ostatni piątek, 1 grudnia Marka Kamińskiego, byłego wiceburmistrza Dębicy i byłego dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębicy.

Marek Kamiński urodził się 3 czerwca 1960 roku w miejscowości Choszczno. Był absolwentem Wydziału Mechanicznego Politechniki Rzeszowskiej oraz Podyplomowych Studiów Samorządu Terytorialnego i Rozwoju Lokalnego na Uniwersytecie Warszawskim. Od początku lat ’90 zarządzał dębickim sportem i oświatą. Był dyrektorem Miejskiego Zarządu Oświaty i Kultury Fizycznej, później wiceburmistrzem Dębicy w okresie kiedy funkcję burmistrza pełnił Edward Brzostowski (2002 – 2006). Przez wiele lat pełnił funkcję dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji i czynnie brał udział w budowie kompleksu obiektów sportowych na terenie Dębicy (basenu pływackiego, lodowiska i aquaparku). Później był także dyrektorem Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pustkowie – Osiedlu i pracownikiem Urzędu Marszałkowskiego w Rzeszowie, gdzie pełnił funkcję wicedyrektora departamentu edukacji, nauki i sportu Podkarpackiego Urzędu Marszałkowskiego. W ostatnich latach pracował na stanowisku dyrektora biura sportu i rekreacji Urzędu Miejskiego w Mielcu, był również głównym specjalistą do spraw sportu i rekreacji tego urzędu. Jego pasją był sport i lotnictwo.

Marek Kamińskie zmarł tragicznie w miniony piątek pierwszego grudnia. Jutro zostanie pochowany na Cmentarzu Komunalnym w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.