Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Mikołaj zawitał do Grabin

DSC_003135 grudnia Mikołaj zawitał do Wiejskiego Centrum Promocji w Grabinach. Jest to dobry znak, świadczący o tym, że dzieci były grzeczne i zasłużyły na prezenty. Przybycie dostojnego gościa uświetnił program artystyczny przedstawiony przez uczniów kl. 0 pod czujnym okiem wychowawcy, Małgorzaty Piękoś. Niecierpliwe oczekiwanie na przybycie Mikołaja, zostało nagrodzone prezentami, a wspólne zdjęcia zrobione z tak dostojnym gościem, będą wspaniałą pamiątką tego spotkania. 

Zabawom nie było końca. Dodatkową atrakcją dla dzieci było malowanie twarzy przez wolontariuszki ze Szkoły Podstawowej Nr 5 z Oddziałami Gimnazjalnymi w Dębicy pod opieką  Justyny Moskal.

Akcja „Razem z Mikołajem” zorganizowana przez Stowarzyszenie Rozwój Aktywności Społecznej wraz z Wiejska Biblioteką Publiczna w Grabinach pozwoliła na przeżycie niezapomnianych chwil zarówno tym najmłodszym jak i tym starszym.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli spełnić w tym dniu marzenia najmłodszych uczniów ze szkoły w Grabinach. Serdeczne podziękowania składamy sponsorom: Firmie KOS, Ventor, Truck – Service, AD Dakol, Akton – Meble na miarę, Przedsiębiorstwu Usług Inwestycyjnych Centrobud, Hurtowni Narzędzi Seger, Składowi Kruszyw Gałuszka, Oddziałowi Rejonowemu PCK w Dębicy oraz Gminnemu Centrum Kultury i Promocji w Czarnej.

Szczególne podziękowania kierujemy do Mikołaja i jego pomocnika, mamy nadzieję że za rok znów się zobaczymy.

źródło: Stowarzyszenie Rozwój Aktywności Społecznej /Agnieszka Krysiak

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.