Mikołaje na Motocyklach & Przyjaciele odwiedzą dzieci ze świetlicy „Iskierka” w Dębicy

24909551_1596850070380031_8609673552909911793_nJuż w najbliższą sobotę, 9 grudnia Mikołaje na Motocyklach& Przyjaciele Mielec odwiedzą podopiecznych Placówki Wsparcia Dziennego „Iskierka” działającej przy parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa w Dębicy – Latoszynie. Prezenty, które zostaną wręczone dzieciom Mikołaje zapakują dla nich jutro i w sobotę zostaną przywiezione do Dębicy.

Start motocyklowej imprezy nastąpi spod restauracji „Miastowa” w Mielcu o godz. 10.00. Około godziny 10.30 Motomikołaje wyruszą w kierunku Dębicy spotykając się jeszcze po drodze z grupą motocyklistów w Nagawczynie. Do dzieci w świetlicy „Iskierka” przybędą około godziny 12.00.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.