Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Ostatnie dwa dni na głosowanie na projekty Budżetu Obywatelskiego Dębicy 2018

BO 2018Jeszcze tylko przez 2 dni, do 17 grudnia można głosować na projekty zgłoszone do budżetu obywatelskiego Dębicy na 2018 rok. W trzeciej edycji budżetu obywatelskiego pomyślnie przeszło weryfikację 25 projektów
(4 w kategorii ogólnomiejskiej i 21 w kategorii osiedlowej).

Do tegorocznego budżetu obywatelskiego mieszkańcy Dębicy w kategorii zadań ogólnomiejskich zgłosili ogółem 10 propozycji. Po weryfikacji do głosowania dopuszczono 4 projekty wśród których znalazły się: remont stadionu lekkoatletycznego przy Szkole Podstawowej nr 5 w Dębicy (175 tys. zł.), przebudowa płyty Rynku (350 tys. zł. ), wykonanie placu zabaw dla dzieci przy parku DK Śnieżka” oraz wprowadzenie elektronicznego systemu sprzedaży biletów (49 tys. zł).

Do kategorii zadań osiedlowych zostało zgłoszonych 29 projektów z których do głosowania po weryfikacji dopuszczono 21 zadań. W tej kategorii koszt zadania nie mógł przekroczyć 100 tys. złotych. Dębiczanie do tej kategorii zgłosili m.in. modernizacje starych i budowę nowych placów zabaw ( Przedszkole nr 12 przy ul. Cmentarnej, Szkoła Podstawowa nr 2, Miejskie Przedszkole nr 6 oraz ul. Wielopolska), remont muszli koncertowej na Osiedlu Słonecznym, wykonanie monitoringu obiektów sportowych KS Wisłoka, poprawę bezpieczeństwa użytkowników Parku im. Skarbka – Borowskiego, utworzenie miejsca sportowo-rekreacyjnego w budynku remizy OSP – Kędzierz oraz remonty dróg, parkingów, ogrodzeń i chodników na osiedlach.

Głosować na projekty budżetu obywatelskiego Dębicy 2018 można osobiście poprzez kartę do głosowania w: Urzędzie Miejskim w Dębicy, ul. Ratuszowa 2, pokój nr 50, w dniach 11,12,13,14,15 grudnia 2017 r. w godzinach od 7.30 do 15.30 oraz w Punkcie Informacyjnym Urzędu Miejskiego w budynku dworca PKP w dniach 11,12,13,14,15 grudnia 2017 r. w godzinach od 8.00 do 16.00.

Głos można oddać także przez internet na stronie internetowej: www.budzetobywatelskidebicy.pl. wchodząc w zakładkę ,,Tutaj oddaj swój głos”. Głosowanie trwa do 17 grudnia. Wynik zostaną ogłoszone 18 grudnia.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.