„Promyki Nadziei” z życzeniami w MOPS

promyki„Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia życzą Pracownicy i Dzieci z PWD „Promyki Nadziei”. Z takimi życzenia pojawiły się w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej dzieci z Placówki Wsparcia Dziennego prowadzonej przez Siostry Służebniczki Dębickie. Razem z dziećmi przyszły z życzeniami także ich opiekunki.

W imieniu pracowników MOPS za życzenia podziękowały Małgorzata Kędzior oraz Anna Sozańska, kierownik działu integracji i pomocy środowiskowej. Przekazały jednocześnie pracownikom i dzieciom „Promyków Nadziei” równie ciepłe życzenia pięknych Świąt Bożego Narodzenia i dobrego Nowego Roku. Dzieci zostały poczęstowane słodyczami.

Przedszkole przy ulicy Krakowskiej działa cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem rodziców oraz dobrą opinią wśród dębiczan. MOPS od lat współpracuje z popularną ochronką.
źródło: MOPS Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.