Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Radna Marta Czekaj, burmistrz Mariusz Szewczyk: Nie będzie likwidacji Szkoły Podstawowej nr 2 w Dębicy, będzie reaktywowana Szkoła Podstawowa nr 6 i nr 4

marta czekaj , mariusz szewczykPrzewodnicząca Komisji Oświaty dębickiej Rady Miejskiej Marta Czekaj zaprzecza, aby były plany likwidacji Szkoły Podstawowej nr 2 w Dębicy. – To nieprawda – mówi radna. Rozmawiamy o tworzeniu nowej sieci szkół w Dębicy, ale nikt nie zamierza likwidować „dwójki”. Jej słowa potwierdza burmistrz Dębicy Mariusz Szewczyk.

Wieść o ewentualnym likwidacji jednej z najstarszych szkół w Dębicy lotem błyskawicy obiegła miasto i zdenerwowała szczególne rodziców i uczniów tej zasłużonej placówki.

-To nieprawda – mówi Marta Czekaj, która przewodniczy dębickiej oświacie. Nikt nie ma takiego zamiaru. Musimy dyskutować na temat nowej sieci szkół po likwidacji gimnazjów, ale nie będzie ona polegać na likwidacji „dwójki”. Co więcej chcemy reaktywować wygaszone kiedyś podstawówki nr 4 i 6.

Również burmistrz Mariusz Szewczyk zaprzecza, aby „dwójka” miała być zlikwidowana.
-Kategorycznie zaprzeczam takim plotkom – powiedział w rozmowie telefonicznej z naszym portalem Mariusz Szewczyk. Nie zamierzamy likwidować „dwójki”. Tym, którzy rozsiewają takie rewelacje proponuję, aby udali się do Stajenki Betlejemskiej i pokłonili się Nowo Narodzonemu Jezusowi. Lub jako statyści wcieli się w jedną z postaci, które towarzyszyły narodzeniu się Pana – wół, osioł, baranek – jest wiele możliwości.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.