Previous slide
Next slide
Previous slide
Next slide

Areszt dla dwóch mężczyzn za posiadanie amfetaminy i marihuany

303-148933Policjanci z wydziału kryminalnego z Dębicy zatrzymali dwóch mężczyzn, u których znaleźli narkotyki. 35-latek miał amfetaminę, natomiast 23-latek marihuanę. Obaj usłyszeli już zarzuty, a decyzją sądu najbliższe dwa miesiące spędzą w areszcie.

Podczas przeszukania miejsca zamieszkania 23-latka policjanci zabezpieczyli ponad 90 gramów marihuany oraz blisko 90 gramów amfetaminy. Obaj mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. W sobotę usłyszeli zarzuty, do których się przyznali i złożyli wyjaśnienia.

Na wniosek policji oraz prokuratora, Sąd Rejonowy w Dębicy podjął decyzję o zastosowaniu aresztu tymczasowego na okres 2 miesięcy wobec zatrzymanych.
Za popełnione przestępstwo kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności od roku do lat 10.
Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

Podziel się z innymi

Shares
Previous slide
Next slide

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.