Szlachetna Paczka w MOPS

 

szlachetna paczka-01Kolejny raz pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy włączyli się w organizację „Szlachetnej Paczki” w mieście. W przedsięwzięciu uczestniczyło 12 wolontariuszy ośrodka.

Z grona podopiecznych MOPS do Szlachetnej Paczki zostało wytypowanych 19 rodzin i osób wymagających pomocy, które z przyczyn niezależnych od siebie znalazły się w trudnej sytuacji materialnej oraz życiowej.

szlachetna paczka-02Pracownicy MOPS przygotowywali paczki i rozwozili je do rodzin wielodzietnych, osób starszych i samotnych. Dodatkowo wśród pracowników MOPS została przeprowadzona zbiórka pieniężna. Za zebrane fundusze zakupiono artykuły spożywcze, kołdry, koce, ręczniki, naczynia i drobny sprzęt AGD, które zostały przekazane osobom potrzebującym.

– Rzetelne rozeznanie w sytuacji materialnej i życiowej naszych podopiecznych oparte o wywiad środowiskowy pozwoliło na wytypowanie do Szlachetnej Paczki ludzi najbardziej potrzebujących tej pomocy. Cieszę się, że w ten sposób mogliśmy się przyczynić do tego, że w wielu dębickich rodzinach nadchodzące Święta Bożonarodzeniowe będą znacznie radośniejsze – mówi Małgorzata Kędzior, dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy.

źródło: MOPS w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.