X Międzynarodowy Memoriał Dębickich Mistrzów Kazimierza Lipienia, Ryszarda Świerada i Andrzeja Skrzydlewskiego

x-miedzynarodowy-memorial-debickich-mistrzow-20171128110955Dzisiaj, 9 grudnia o godz. 16.30 na hali sportowej przy ul. Lisa 2 (obok stadionu Wisłoki) rozpocznie się jubileuszowy X Międzynarodowy Memoriał Dębickich Mistrzów Kazimierza Lipienia, Ryszarda Świerada i Andrzeja Skrzydlewskiego.

Memoriał jak co roku będzie doskonałą okazją do przypomnienia sylwetek nieżyjących już znakomitych zawodników związanych z Dębicą , których nazwiska wpisały się na stałe do światowej historii zapasów. Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem przez Burmistrza Miasta Dębicy  Mariusza Szewczyka oraz Marszałka Województwa Podkarpackiego  Władysława Ortyla.
Program memoriału:
15.00 – Złożenie wieńców na grobach Kazimierza Lipienia i Ryszarda Świerada (nowy cmentarz przy ul. Cmentarnej)
16.30 – Oficjalne otwarcie
17.00 – Gala Nadziei Olimpijskich
20.00 – Dekoracja
Organizatorzy zapraszają na spotkanie z zapasami, a dla najmłodszych sympatyków dyscypliny przewidziane są upominki od Świętego Mikołaja 🙂
Sponsorem głównym wydarzenia jest firma VENTOR, a organizatorami Urząd Miejski w Dębicy, Starostwo Powiatowe, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Klub Sportowy Wisłoka.

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.