Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Anioły dziś wcale nie były ciche

DSC_6092Dziś w Domu Kultury Kosmos miała miejsce czwarta edycja koncertu charytatywnego pod nazwą „Anioły są takie ciche”. Ten koncert to forma pomocy dla dzieci chorych na mukowiscydozę. W tym roku zbiórkę pieniędzy prowadzono na rzecz  Krzysia, Marysi oraz Kamili.

Anioły dziś wcale nie były ciche, bo oprócz spokojnej nastrojowej muzyki można było usłyszeć cięższe brzmienia. Na wypełnionej po brzegi sali można było podziwiać występy zespołów DISTRICT 2, WHY NOT oraz gwiazdę dzisiejszego dnia grupę Mr. Pollack

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.