Odpowie za uprawę konopi i posiadanie marihuany

policjaPolicjanci ustalili i zatrzymali mężczyznę podejrzanego o posiadanie marihuany i uprawę konopi. W jego domu funkcjonariusze znaleźli marihuanę z wcześniejszej uprawy. 22-latek przyznał się do winy. Odpowie za uprawę konopi i posiadanie niedozwolonych środków odurzających.
W piątek policjanci wydziału kryminalnego z dębickiej komendy, zajmujący się ujawnianiem osób posiadających, handlujących lub wytwarzających narkotyki, uzyskali informację o 22-letnim mężczyźnie, który w domu może posiadać zakazane środki. Policyjne ustalenia potwierdziły się. Podczas przeszukania domu policjanci ujawnili prawie 60 gramów marihuany i ponad 100 gramów konopi indyjskich. Mężczyzna został zatrzymany.

Dalsze czynności doprowadziły policjantów do uprawy konopi indyjskich, która znajdowała się na terenie ogródków działkowych w jednym z budynków gospodarczych. W pomieszczeniu policjanci ujawnili 48 krzewów. Mieszkańcowi Dębicy przedstawiono już zarzuty związane z przestępstwami narkotykowymi. Podczas przesłuchania mężczyzna przyznał się do uprawy roślin oraz posiadania marihuany. Za popełnione przestępstwa kodeks karny przewiduje kare pozbawienia wolności od roku do lat 10.

Postępowanie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Dębicy.

źródło: Podkarpacka Policja

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.