Policjanci odnaleźli zaginionego mężczyznę

policja 2Do dębickiej Policji wpłynęło zgłoszenie o zaginięciu mężczyzny. 55-letni mieszkaniec powiatu mieleckiego miał oddalić się ze szpitala. Prowadzone przez policjantów rewiru dzielnicowych działania doprowadziły do ustalenia miejsca pobytu zaginionego i odnalezienia go w Krakowie.
Zgłoszenie o zaginięciu pacjenta dębickiego szpitala oficer dyżurny policji odebrał wczoraj przed południem. Z informacji uzyskanych od personelu placówki wynikało, że mężczyzna przebywał na jednym z oddziałów, jego nieobecność zauważono około godz. 10. Ustalając szczegóły, policjanci dowiedzieli się, że 55-letni zaginiony leczy się psychiatrycznie. Rozpoczęto poszukiwania mężczyzny.

Funkcjonariusze szybko ustalili, że zaginiony prawdopodobnie jedzie pociągiem do Krakowa. W rejon dworca miał dotrzeć taksówką, a następnie wsiadł do pociągu. Dzielnicowi skontaktowali się z konduktorem pociągu, który potwierdził obecność opisanego przez policjantów mężczyzny. Poszukiwany wysiadł w Krakowie na dworcu głównym. Dębiccy funkcjonariusze nawiązali kontakt z małopolską Policją, przekazując informacje o zaginionym.

Prowadzone przez policjantów działania doprowadziły do zlokalizowania 55-letniego mężczyzny. Został odnaleziony na jednej z pętli tramwajowych. Wezwana na miejsce karetka pogotowia przewiozła mieszkańca powiatu mieleckiego do krakowskiego szpitala, gdzie pozostał na leczeniu. Dębiccy dzielnicowi poinformowali najbliższą rodzinę o odnalezieniu zaginionego.

źródło: Podkarpacka Policja

 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.