Pracownicy Olimp Labs wsparli dębickich seniorów

P-20180126-101839Pracownicy firmy Olimp Labs zebrali kwotę 860 zł i przekazali ją pracownikom socjalnym z MOPS, pracującymi na co dzień z osobami starszymi. Za ofiarowane pieniądze zakupiono w aptece niezbędne środki opatrunkowe, plastry, podkłady, jednorazowe rękawiczki, kremy na odleżyny itp., które przekazano do Zespołu Usług Opiekuńczych.

Zakupione przedmioty będą wykorzystywane przez opiekunki, świadczące niezbędną pomocy w domach osób chorych.  Jak mówi Renata Plizga, kierownik Działu Usług Opiekuńczych, w wielu środowiskach często brakuje środków opatrunkowych. Ponadto dostarczono także pomoc rzeczową w postaci pampersów dla seniorów, środków czystości. W paczkach znajdowały się między innymi komplety pościeli, ręczników i koców.

Dzięki otrzymanej pomocy w sytuacjach interwencyjnych, będzie możliwość zadbania o zdrowie seniorów zgodnie z ich potrzebami.

Dyrekcja Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy, Zespół do spraw Pogłębionej Pracy Socjalnej, Zespół Usług Opiekuńczych, a w szczególności osoby niepełnosprawne, P-20180126-101424przewlekle chore, seniorzy wymagający stałej pomocy, składają serdeczne podziękowania za bezinteresowną pomoc pracownikom firmy Olimp. Dzięki Państwa hojności wiele osób będzie miało pomoc w tym najtrudniejszym czasie jakim jest choroba.

Na podstawie informacji Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.