Dzień Babci i Dzień Dziadka w Miejskim Przedszkolu nr 4 w Dębicy

pobranePoprzez wierszyki, piosenki, tańce oraz własnoręcznie zrobione upominki przedszkolaki z Przedszkola Miejskiego nr 4  złożyły podziękowania ukochanym babciom i dziadkom za ich wielkie serce, miłość i dobroć. Każdego roku dzieci z niecierpliwością czekają, aby zaprosić swoich dziadków na występy, które budzą wiele emocji: radość, wzruszenie, dumę.

 

 

 

 

 

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.