Spotkanie z pszczelarzem

poranek_pszczelarzNa ostatnim porankowym spotkaniu, gościliśmy Jacka Babicza, prezesa Koła Pszczelarzy w Dębicy, który przybliżył dzieciom zagadnienia związanie z pszczelarstwem. Atrakcją była możliwość obejrzenia narzędzi pomocnych w pracy pszczelarza oraz degustacja rożnych rodzajów miodu. Kolejną porcją wiedzy z dziedziny pszczelarstwa była bajka pt. „Mam przyjaciela pszczelarza”.

Nie zabrakło słodkich, miodowych niespodzianek i innych nagród ufundowanych przez: naszego gościa, firmę FFiL Śnieżka S.A., oraz Bogdana Dobrzańskiego. Nawet cukierki Gucio, którymi poczęstowano dzieci nawiązywały do miodowych tematów. Na koniec został wyświetlony film pt. „Traktorek Florek”.

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.