Pierwsze dziecko z Gminy Dębica urodzone w 2018 r.

img-20180118-1401461 stycznia urodziło się w dębickim szpitalu pierwsze w 2018 r. dziecko z Gminy Dębica. Izabella jest córką Państwa Justyny  i Pawła i mieszka w Nagawczynie.

Jest już tradycją, że dziecko urodzone jako pierwsze w Nowym Roku odwiedzają władze Gminy. W tym roku gratulacje i drobny upominek dla noworodka złożyli na ręce szczęśliwych rodziców Radna Gminy Dębica Agata Wiater, Sekretarz Gminy Adrianna Miaga oraz Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy Piotr Mączka.

Maluszkowi i jego rodzicom życzymy wszystkiego co najlepsze!

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.