Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Świąteczna pomoc dla seniorów

25532042-1545891728780344-2350909407741322967-oKolejny raz, uczniowie i nauczyciele z II Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. Jana Twardowskiego w Dębicy, włączyli się w świąteczną pomoc dla Seniorów – podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Dębicy.

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia wolontariusze z Uczniowskiego Koła Wolontariatu II LO w Dębicy, odwiedzili Dom Seniora przy ul. Rzeszowskiej, przynosząc seniorom podarki w postaci artykułów  spożywczych i chemicznych. To już kolejna taka akcja, gdzie licealiści wcielając się w rolę Św. Mikołaja obdarowują potrzebnymi produktami osoby starsze z terenu Dębicy. Wizyta młodych ludzi sprawiła seniorom 25531997-1545891682113682-821126894372289542-oogromną radość. Podopieczni byli bardzo zadowoleni z odwiedzin i wspaniałych prezentów. Szczególną radość wolontariusze sprawili osobom chorym, samotnym, odwiedzając ich w miejscu zamieszkania. Było mnóstwo uśmiechów i radości. Nie zabrakło chwil wzruszeń, a podziękowaniom nie było końca.

Szkolne Koło Wolontariatu II LO, współpracuje z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Dębicy już od kilku lat. Jest to korzystna współpraca zwłaszcza dla młodzieży, która uczy się tego, co w życiu jest bardzo ważne – wrażliwości, cierpliwości, i przede wszystkim umiejętności bezinteresownego dzielenia się swoim czasem.

źródło: MOPS Dębica

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.