Previous
Next
Previous
Next
Previous
Next

Koncert charytatywny „Anioły są takie ciche …” na rzecz dzieci z mukowiscydozą

26169749_1671459509541529_4379498210830531221_n24 stycznia już po raz kolejny  nauczyciele i uczniowie II LO w Dębicy oraz Miejski Ośrodek Kultury w Dębicy organizują koncert charytatywny „Anioły są takie ciche… dzielimy się swoim talentem pomagając innym” na który  do Domu Kultury „Kosmos” w Dębicy zapraszają młodzież szkół powiatu dębickiego. Koncert odbywa się pod honorowym patronem  Burmistrza Miasta oraz Starosty Powiatu Dębickiego. Dochód ze sprzedaży biletów w całości zostanie przekazany na leczenie trójki dzieci chorych na mukowiscydozę.

A w tym roku podczas koncertu wystąpią:
1. Ola Rękawek (gitara akustyczna), Julia Wrona (wokal), Jakub Żurek (gitara klasyczna)
2. Wiktoria Gawlik (gitara elektryczna + wokal)
3. Natalia Kopek (wokal), Iga Misa (wokal), Kacper Wygonik (perkusja), Daniel Czerwiec (gitara basowa), Dominik Chłopek (gitara elektryczna)

Zdjęcia z wcześniejszych edycji koncertu charytatywnego „Anioły są takie ciche”

4. Zespół DISTRICT 2 – Kinga Kania (wokal), Maks Krupa (gitara rytmiczna), Jakub Ligęzka (gitara prowadząca), Ignacy Kamiński (gitara basowa), Jakub Gasior (perkusja)
5. Zespół WHY NOT – Zofia Świerczek (wokal), Jakub Uriasz (gitara prowadząca), Dawid Nowak (gitara rytmiczna), Wiktor Kaczka (gitara basowa), Martyna Sasak (perkusja)

Dodatkowo „tanecznie” wystąpi Izabela Mazur – tancerka Soul Dance oraz zespół Capoeira.
Gwiazdą koncertu będzie zespół Mr. Pollack – http://www.mrpollack.pl/index

Koncert grany będzie w dwóch turach:
I – godz. 9:00 – 11:00 młodzież gimnazjów i szkół podstawowych (klasy siódme)
II – godz.12:00 – 14:00 młodzież II LO

Organizacją koncertu oraz sprzedażą biletów (cena 12 zł) zajmuje się  Katarzyna Buszek.

 

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.