Dziennikarz Rafał Bryndal atakuje zawodnika z Dębicy. Po gwałtownej walce powalił go na lód – FILM

bryndalSobotni mecz hokeja obfitował w gwałtowne zwroty akcji i nieoczekiwane zachowania. Nawet spokojny, wydawać by się mogło dziennikarz Rafał Bryndal uległ emocjom i zaatakował zawodnika z Dębicy. Chwycił go za bary i po krótkiej walce powalił go na lód.

Rafał Bryndal był zawodnikiem drużyny artystów i jak mało kto, angażował się w walkę o zdobycie bramki. Obie drużyny dawały z siebie wszystko, aby zdobyć upragnioną bramkę. Emocje były tak wielkie, że nagle Rafał Bryndal chwycił zawodnika przeciwnej drużyny za bary i zaczął z nim kręcić się w kółko, usiłując przewrócić go na lód. Nim rzucił się na zawodnika z Dębicy Bryndal zdjął okulary i podał je sędziemu.  Zaatakowany opierał się jak mógł, ale napastnik okazał się silniejszy. Uległ sile, determinacji i sprytowi dziennikarza. Dębiczanin runął na lód wciąż trzymany przez Bryndala.  Po walce obaj panowie uklęknęli na lodzie i z uśmiechem zrobili tradycyjnego misiaczka i obaj wrócili do gry.

Zabacz film z tego wydarzenia

Podziel się z innymi

Shares

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.