Padła bramka i Ewa zostawiła burmistrza – FILM

DSC_6907Ewa Błachnio ewidentnie zawróciła w głowie burmistrzowi Mariuszowi Szewczykowi stojącemu na bramce podczas sobotniego meczu hokeja Przyjaciele UKH kontra Artyści Polscy. Gdy nie za dobrze szło artystom, nagle artystka podjechała do Ojca Miasta i, korzystając zapewne ze swojego uroku, wzięła go za rękę i powiodła w kierunku bandy. Burmistrz bez oporu udał się z nią, a tam ona objęła go rekami i trzymała w objęciach przypartego do bandy, dopóki jej drużyna nie strzeliła gola reprezentacji Dębicy. I o było potem? Po zdobyciu bramki Ewa Błachnio uwolniła z objęć Mariusz Szewczyka i zostawiła go samego.  Sama zebrała rzęsiste brawa od publiczności i gratulacje od kolegów z drużyny! Wszystko uwiecznione zostało na filmie. Zapraszamy!

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.