III Bieg w spódnicy już 11 marca

bieg 2„Drogie Panie nadchodzi marzec, a w raz z nim kolejna edycja BIEGU W SPÓDNICY i towarzyszącego BIEGU NA SZPILKACH  Szykujcie piękne spódnice, szpilki i formę  Liczymy na dobrą, wspólną zabawę i dużo uśmiechu”- zaprasza na FB Klub Biegacza Maratończyk.

Podobnie jak w dwóch poprzednich edycjach impreza odbędzie się w Parku Skarbka – Borowskiego (park stomilowski). Jej rozpoczęcie zaplanowane zostało na g. 12.00. Wcześniej rozpocznie się natomiast rejestracja uczestniczek i uczestników biegu.
W ubiegłorocznej edycji biegu, który odbył się 4 marca  wzięło udział ponad 200 osób. Na starcie obok pań które stanowiły zdecydowaną większość uczestniczek pojawili się także odważni panowie w spódnicy. Swoją reprezentację wystawiła także Akademia Małego Strażaka. Były nagrody za najlepsze stroje i zwycięstwo w biegu na szpilkach. Liczyła się przede wszystkim dobra zabawa.

 

 

 

Obszerna relacja  z II Biegu w spódnicy poniżej.

https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=3Ope6LgrM3I

Podziel się z innymi

Shares
Previous
Next

Więcej informacji...

My i nasi partnerzy uzyskujemy dostęp i przechowujemy informacje na urządzeniu oraz przetwarzamy dane osobowe, takie jak unikalne identyfikatory i standardowe informacje wysyłane przez urządzenie czy dane przeglądania w celu wyboru oraz tworzenia profilu spersonalizowanych treści i reklam, pomiaru wydajności treści i reklam, a także rozwijania i ulepszania produktów. Za zgodą użytkownika my i nasi partnerzy możemy korzystać z precyzyjnych danych geolokalizacyjnych oraz identyfikację poprzez skanowanie urządzeń.

Kliknięcie w przycisk poniżej pozwala na wyrażenie zgody na przetwarzanie danych przez nas i naszych partnerów, zgodnie z opisem powyżej. Możesz również uzyskać dostęp do bardziej szczegółowych informacji i zmienić swoje preferencje zanim wyrazisz zgodę lub odmówisz jej wyrażenia. Niektóre rodzaje przetwarzania danych nie wymagają zgody użytkownika, ale masz prawo sprzeciwić się takiemu przetwarzaniu. Preferencje nie będą miały zastosowania do innych witryn posiadających zgodę globalną lub serwisową.